Activiste uit Iran bezoekt Oldenzaal tijdens de gemeente raadsverkiezingen 2006

Nancy Aldo op de tribune bij FC Twente.
Nancy Aldo woont en werk in Iran en komt op voor de rechten van de assyriers in Iran. In Iran wonen meer dan 60.000 Assyriers met name in Tehran en Urmia.
Nancy Aldo is op uitnodiging van de St. Assyrie naar Nederland gekomen om de gemeente raadsverkiezingen bij te wonen.
Tijdens de verkiezingen heeft wethouder Herman Pieper (Gemeente Oldenzaal ) Nancy Aldo uitgelegd hoe de stemming in Oldenzaal heel practisch plaats vindt. Mevr. Nancy Aldo was erg onder de indruk van de de wijze waarop alles geautomatiseerd is.
Ook heeft mevr. Aldo de Provincie Overijssel bezocht en heeft de Assyrische statenlid mevr. Attiya Tunc ontmoet. Samen zijn zij naar een thuis wedstrijd van FC Twente gegaan waar de Assyriers Sharbel Touma en Kennedy Bakircioglu speelden. Doordat mevr. Nancy Aldo een Assyrische vlag bij zich had heeft de FC twente voetballer Sharbel Touma haar gegroet.
Nancy Aldo heeft tijdens haar bezoek diverse organisaties en instellingen bezocht in Overijssel.